• Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@altinoglunakliyat.com.tr
0216 360 82 29

7/24 Çağrı Noktası

0212 266 55 38

Mobil İletişim

0532 492 53 36

Mobil İletişim

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat olarak taşıma yapılacak olan ev sahibi ile görüşerek taşıma işlemlerinin ilk adımı atılmış olacaktır. Bu esnada eksperlerimiz itinalı bir çalışma yaparak sizlere taşımanın süresini ve fiyatını belirtebilir. Sunduğumuz hizmetler arasında ücretsiz expertizin yanı sıra birbirinden farklı ve kalite standartları ölçüsünde hizmet sunabilmekteyiz.

İstanbul Evden eve nakliyat denilince mutlaka paketlemeye özen gösterilmelidir. Aksi halde sizin değer verdiğiniz tüm maddi manevi eşyalarınız zarar görebilecektir. Bunun önlenebilmesi için uzman ekibimiz oldukça hassas bir çalışma sergilemektedir. 

Bu çalışmalar neticesinde buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerde bunlara uygun olan ürün ambalajları kullanılmaktadır. Diğer ürünlerde ise farklı koliler ve paketlerden yararlanılmaktadır. Araçlarımız amortisörlüdür ve bu nedenle de herhangi bir sallantıya izin verilmemektedir. Ayrıca araçlar çelik kasalı olduğu için her türlü çarpma ve kaza anlarında eşyalarınız son derece sağlam bir şekilde korunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri Neye Göre Ücretlendirilir?

Tabi ki bu hizmetlerin her biri başka bir kategori olduğu için tek bir fiyat listesi sunabilmek mümkün olmamaktadır. Evden eve nakliyat oldukça farklı kriterlere göre fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlandırılırken mutlaka kilometreye önem verilmektedir. Bunun yanı sıra nakliye firması seçerken mutlaka bulunduğunuz semte yakın olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde nakliye firmasının sizin bulunduğunuz yere gelmesi de ayrı bir kilometre hesaplamasına dâhil olacaktır. 

Ayrıca evinizin yanına kadar aracımız giremediği takdirde, elemanlarımızın yürüme ve eşya taşıma mesafesi de fiyatta fark edecek unsurlar arasında yer alacaktır. Piyasaya göre oldukça uygun fiyatlar ile hizmet sunduğumu için rahatlıkla fiyat hesaplamasını görebilirsiniz. Hem üstün hizmet garantisi hem de fiyat garantisi ile sizlere cazip fırsatlar sunmaktayız.