• Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@altinoglunakliyat.com.tr
0216 360 82 29

7/24 Çağrı Noktası

0212 266 55 38

Mobil İletişim

0532 492 53 36

Mobil İletişim

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşıma ‘lar normal taşıma işlemlerinden çok farklı bir taşıma sistemi içerdiği için her nakliye firması böyle bir sorumluluğun altına girmez. Daha doğrusu giremez. Çünkü kurumsal bir firma da kendi gibi kurumsallaşmış bir nakliye firması ile çalışmak ister. Kurumsal nakliyat da önemli olan nokta taşınan eşyaların değeri ve miktarıdır.  Eşyanın çokluğu ne kadar olursa olsun büyük bir nakliyat firması işin üstesinden gelecektir. 

İstanbul Kurumsal Taşımacılık İle Zımba Teli Dahi Güvence Altında

İstanbul kurumsal taşıma esnasında birden fazla taşıma ekibi ve taşıt sunabileceği için aynı gün içinde tek seferde taşıma işlemi bitmiş olacaktır. Önceden gelecek eşya keşif ekibi firma içindeki eşyaların detaylı bir listesini hazırlayarak nasıl taşınacakları yönünde bilgi sahibi olacaktır. Edinilen bu bilgiler ışığında taşınma işleminin ön çalışması bitmiş olacaktır.

Taşınma sırasında taşınan her malzeme değerine bakılmaksızın özel ambalaj malzemeleri ile paketlemesi yapılacaktır. Yapılan paketleme esnasında ve paketleme öncesinde eşyaların detaylı bir eşya listesi çıkarılacaktır. Bu listeye zımba telinden bilgisayar adedine kadar her şey eksik olarak yazılacaktır. Firma yetkilisi ile karşılıklı teyit edildikten sonra belgeler imzalanarak iki nüsha halinde paylaşılacaktır. Bundan sonra İstanbul kurumsal taşıma işlemi başlamış olacaktır. 

Kurumsal Nakliyat Zamandan Kazanın

Taşınması belgelenen her ürün aynı zamanda sigorta kapsamına alınmış demektir. Nakliye şirketi, herhangi bir zarar durumunda eşyanın ilk alındığı fiyat üstünden fiyatlandırılacağını taahhüt etmektedir.

Kurumsal firmalar, bankalar, okullar, dershaneler, holdingler, şirketler, fabrikalar gibi eşya bakımından fazlalık arz eden bu kurumların nakliye işlemleri zor olduğu kadar büyük riskleri de vardır. Her nakliye firmasının üstlenemeyeceği bu riskleri ancak kurumsal nakliyat yapan nakliye firmaları sorunsuz ve Başarlı şekilde gerçekleştirebilmektedir. 

Kurumsal Taşımacılık Şirketleri

Gerek taşıma işlemleri, gerekse yasal prosedürleri en iyi şekilde bilen uzman kurumsal taşımacılık şirketleri ile çalışmak firmanızdaki hiçbir malzemeye zarar vermeden yeni yerinize taşınacağı anlamına gelmektedir. Diğer önemli nokta ise aynı gün içinde eşyalarınızın taşınacağıdır. Büyük nakliye firmaları araç filosuna sahip olduğu için birden fazla araçla çalışmalarını sürdürmektedir. 

Gün içinde sadece bir taşıma değil birden fazla taşıma yapan firmaların araç sayıları da oldukça fazla olacaktır. Bu hizmet size hem defalarca yaşanan nakliye masrafından hem de zamandan tasarruf sağlatacaktır.