• Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@altinoglunakliyat.com.tr
0216 360 82 29

7/24 Çağrı Noktası

0212 266 55 38

Mobil İletişim

0532 492 53 36

Mobil İletişim

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma firması olarak bir yerden başka bir yere eşya taşımak oldukça güç ve uygun araç gerektiren bir iştir. Bu işi kendiniz yapmak isterseniz öncelikle o eşyaları taşımak için uygun özelliklere sahip olmalısınız. Örneğin büyük bir aracınız olmalı ve ardında büyük bir eşyayı taşıyabilmek için yeterli kuvvetiniz olmalıdır. Aksi halde yarı yolda kalmanız pek mümkündür.

Eşten dosttan yardım isteyerek bu işi yapmanız oldukça külfetlidir. Hem zaman kaybı yaşarsınız hem de taşınan eşyalara zarar gelme ihtimali oldukça yüksektir. Bu durumda bir yerden kar edeceğim derken başka yerden daha büyük hasarlara mahsur kalmanız mümkündür. Bu tür aksiliklerle karşılaşmamak bir nakliye firmasıyla anlaşarak hem cebinizi hem de eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. 

İstanbul Parça Eşya Taşıyan Firmaların Çalışma Prensibi

Genel anlamda incelendiğinde çocuğunuz bir okul için başka şehre taşındığında, evde fazla kullanmadığınız malzemeleri başka eve taşıma işleminde, yeni evlenen çiftlerde çeyiz taşıma işinde yani tüm evin değil evin bazı kısımlarındaki eşyaların taşınması işleminde kullanılır. Bu sebeple az bir eşya için büyük nakliye tırlarının kullanılması veyahutsa kendi imkânlarınızca taşınması mümkün olmayan eşyalar için büyük ücretler ödemeniz oldukça mantıksızdır.

Piyasada bu işte usta olan İstanbul parça eşya taşıma yapan firmaları sizin eşyalarınızı evinden çıkmadan paketler, uygun araçlara yükler ve konum fark etmeksizin gidilecek olan yere ulaştırır. 

Parça Eşya Taşımada Fiyat Skalası

Evden eve nakliye firmaları baştan aşağı tüm evi taşımak üzere kurulu olduğu için ellerinde bulunan araçlar da oldukça büyük ve hareket etmesi halinde oldukça yüksek fiyatlar istemektedirler. Ancak ülke çapında düşünüldüğünde parça eşya taşımacılığı yapan firmaların sayısı oldukça fazladır ve cebinize uygun ve aynı zamanda güvenilir bir şirketle anlaşma yapmanız daha mantıklı ve ucuzdur.

Gidilecek olan mesafe ve taşınan eşyanın büyüklüğüne ve miktarına bağlı oranda fiyat belirleyen bu firmalar size eşyalarınıza zarar gelmeden taşınma garantisi verir ve daha uygun fiyatlarıyla cebinizi yakmaz. Böylelikle siz de eşyalarınız da iyi koşullarda hizmet görür. Parça eşya taşıma fiyatları uygun olan firmaları araştırarak size en uygun seçeneği belirleyiniz.